O mnie

ROMAN WOLAK

https://wolakchirurgnaczyniowy.pl/wp-content/uploads/2016/07/pic-team-22.jpg

GDZIE PRACOWAŁEM


1. Szpital Powiatowy Nowy Dwór Gd
2. Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej UCK Gdańsk
3. PCT Gdańsk oddział chirurgii naczyniowej
4. Klinika Chorób Naczyń i Chorób Wewnętrznych Szpital Uniwersytecki Bydgoszcz
5. Gdańskie Centrum Sercowo Naczyniowe GdańskJESTEM SPECJALISTĄ:


I stopnia chirurgii ogólnej

II stopnia chirurgii ogólnej

II stopnia chirurgii naczyniowej


Nazywam się Roman Wolak, jestem chirurgiem od prawie trzydziestu lat. Przez te wszystkie lata pracowałem w wielu szpitalach, oddziałach szpitalnych poradniach chirurgicznych, poradniach chirurgiczno naczyniowych oraz gabinetach prywatnych, gdzie nabywałem doświadczenia w diagnostyce, leczeniu oraz szeroko rozumianemu prowadzeniu pacjentów ze schorzeniami chirurgicznymi.

W ciągu ostatnich kilkunastu latach specjalizuję się w chirurgii naczyń . W związku z tym, że choroby naczyń dotykają coraz większej rzeszy pacjentów, rośnie zapotrzebowanie na właściwą ocenę, diagnostykę oraz leczenie pacjentów ze schorzeniami naczyniowymi. Szybka diagnostyka, fachowa ocena, oraz zastosowane leczenie są często miarą sukcesu w powodzeniu zastosowanej terapii. Dlatego proponuję Państwu taką formę wizyty, która będzie kompleksowym rozwiązaniem dręczących Państwa wątpliwości w zakresie schorzeń chirurgiczno naczyniowych.

Pełniłem wszystkie istotne funkcje od młodszego asystenta do ordynatora oddziału. Mogę więc powiedzieć że choroby chirurgiczno naczyniowe nie mają przede mną zbyt wiele tajemnic, których jeszcze nie zgłębiłem i doświadczyłem z moimi pacjentami.


Roman Wolak

Copyright by Chirurgia naczyniowa Gdańsk - Roman Wolak 2016. All rights reserved.

error: Content is protected !!